فروش دستگاه لیزر الکساندرایت

فروش دستگاه لیزر الکساندرایتلیزر الکساندرایت Alexandrite Laser نوعی لیزر موهای زائد صورت و بدن است که یک پرتوی نور پر انرژی را از درون یک کریستال کمیاب و گران قیمت الکساندرایت منتشر می‌کند . هنگامی که لیزر از درون کریستال الکساندرایت عبور می‌کند، یک پرتو نور با طول موج ۷۵۵ نانومتر را تولید می‌‌کند که رنگ نور این لیزر قرمز است . لیزر الکس می‌تواند در حالات گوناگون تنظیم گردد که این باعث تولید یک پرتو نور پر انرژی با پالس‌های کوتاه می‌شود . همین ویژگی لیزر موهای زائد بدن باعث از بین رفتن سریع موهای زائد می‌گردد .

این وظیفه شما و پزشکتان است که قبل از هر گونه تصمیم‌گیری و اقدام به درمان، از درک تمام مراحل و جنبه‌های دخیل در طول درمان و بعد از آن اطمینان یابید . قبل از رفع موهای زائد با لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser ، پزشک ناحیه تحت درمان را با الکل شستشو داده و در صورت لزوم از یک کرم موضعی برای بی‌حس کردن این منطقه استفاده می‌کند . در طول درمان با لیزر، شما و پزشکتان هر دو باید از عینک ایمنی برای محافظت از چشمان خود در برابر لیزر استفاده کنید . پزشک ابتدا پس از تعیین تنظیمات دقیق لیزر با استفاده از تست برچسب پوست، لیزر الکساندرایت را در منطقه هدف اِعمال می‌کند و به طور مؤثری بسیاری از فولیکول‌های موهای زائد را که در مرحله رشد خود هستند، از بین می‌برد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره ۰۲۱٫۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱٫۸۶۰۲۹۳۷۸ شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .