دستگاه ایر کولینگ لیزر کولکس Coolex Cryo

کولینگ هوا لیزر کولکس

خرید کولینگ هوا لیزر کولکس Coolex Cryo ، فروش دستگاه ایرکولینگ لیزر کولکس با مشخصات کولینگ زیمر آلمان Zimmer Cryo ، قیمت دستگاه خنک کننده هوای سرد لیزر کولکس Coolex ، کولینگ لیزر و دستگاه کرایوتراپی و سرمادرمانی فیزیوتراپی کولکس Coolex Cryo ، فروش کولینگ هوای سرد لیزر الکساندرایت Noblex کولینگ لیزر الکساندرایت Candela کولینگ لیزر الکساندرایت Lutronic کولینگ لیزر الکساندرایت Deka ، بهترین دستگاه سرمادرمانی و کرایوتراپی و کولینگ هوای لیزر پوست و مو زیبایی با نام تجاری کولکس Coolex مهندسی معکوس Zimmer Cryo :

سیستم خنک سازی با هوای سرد کولکس Coolex Cryo تحولی در تکنولوژی سیستم های خنک سازی محسوب می شود که ضمن حفظ تمامی مزایای مرتبط با کرایوتراپی موجب بی حسی موقت اپیدرم می شود. این سیستم ابزاری ایده آل برای پزشکانی که به دنبال رویه های درمانی ایمن، راحت و با اثربخشی بالا می باشند، در اختیار قرار می دهد.

به منظور تزریق بدون درد با دستگاه کولینگ هوا ابتدا پوست را به مدت چند ثانیه بوسیله کرایوتراپی Coolex Cryo و در بازه منفی ۱۰ درجه سانتیگراد خنک نمایید با این روش حتی بدون داروی بی حسی، بیماران بطور چشمگیری درد کمتری را تجربه خواهند کرد. به منظور جلوگیری از تورم و قرمزی ناخوشایند می توان عمل سردسازی پوست را بعد از اعمال تزریق نیز برای مدت زمان کوتاهی انجام داد.

روش کرایوتراپی با اعمال هوای سرد بر روی موضع درمانی باعث کاهش سوخت و ساز سلولی، کاهش درد، کاهش التهاب، کاهش اسپاسم، ریلکسیشن عضلات و کاهش اسپاستیسیته می شود. این متد بر خلاف دیگر روشهای سرما درمانی مانند کیسه یخ و اسپری یخ، باعث کاهش سریعتر دمای پوست شده و ریسک کمتری از سوختگی پوست به همراه دارد و دوز ثابتی از سرما را در طول درمان بر روی بافت اعمال می کند.

کرایوتراپی یا سرما درمانی نوعی روش درمانی است که امروزه از فواید آن در کلینیک های فیزیوتراپی و مراکز لیزر پوست و زیبایی نیز استفاده می شود. در این روش درمانی بخشی از بدن بیمار یا کل بدن او در معرض کاهش دما و سرما بصورت کنترل شده قرار می گیرد. اثرات مثبت سرما که در نتیجه کرایوتراپی در بدن ایجاد می شود این روش درمانی را به عنوان یک روش موثر درمانی در کاهش درد و ایجاد بیحسی موضعی معرفی کرده است.

اهداف کرایوتراپی با دستگاه کولینگ کولکس Coolex Cryo : از بین بردن درد در لیزرتراپی و تزریقات زیبایی ، کاهش التهاب غلاف تاندونها ، کاهش التهاب پوستی و عضلانی ، کاهش درد و اسپاسم عضلات ، افزایش انقباضات عروقی ، کاهش سوخت و ساز سلولی ، تسکین کوفتگی ها و گرفتگی های عضلانی ، کاهش درد و تورم بافت ها.

مزیت اختصاصی دستگاه کولینگ هوا Coolex : نیازی به انجام بی حسی در موضع تزریق نخواهد بود ، پزشک می تواند بدون انتظار ایجاد اثر بی حسی کار را آغاز نماید ، هیچ واکنش ناخواسته ای میان مواد مختلف تزریقی وجود نخواهد داشت ، به طرز قدرتمندی درد همراه با درمان های لیزری را کاهش می دهد ، قابل استفاده در کلینیک های پوست و زیبایی جهت انجام لیزر و تزریقات ، امکان استفاده پایدار در زمانهای طولانی بدون افت در قدرت خنک کنندگی ، دارای لوازم جانبی و هولدرهای تخصصی بدون هزینه مصرفی ، مناسب جهت کلینیک های فیزیوتراپی و طب ورزشی و مراکز کنترل درد ، مهندسی معکوس شده زیمر آلمان با قابلیت های فراتر از نمونه آلمانی ، قابلیت خنک کنندگی بسیار بالا تا منفی ۳۰ درجه سانتیگراد ، مجهز به فن های بسیار قدرتمند و کم صدا ، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره ۰۲۱٫۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱٫۸۶۰۲۹۳۷۸ شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .