دستگاه لیزر حذف موهای زائد آی پی ال IPL Elight SHR

دستگاه لیزر موهای زائد آی پی الفروش دستگاه لیزر موهای زائد آی پی ال IPL SHR Elight SMQ ، خرید دستگاه لیزر موهای زاید صورت و بدن SHR IPL Elight SMQ ، قیمت دستگاه لیزر موهای زائد ایلایت اس اچ آر Elight SHR SMQ ، لیزر رفع موهای زائد و جوانسازی IPL SHR SMQ ، خرید و فروش بهترین لیزر موهای زائد اس اچ آر ایلایت IPL RF Elight SHR ، دستگاه رفع موهای زائد سالنی و مطبی IPL SHR SMQ Elight ، موثرترین دستگاه لیزر حذف موهای زاید SMQ IPL SHR Elight ، آشنایی با خواص و مزایای درمان موهای زاید با دستگاه لیزر آی پی ال و اس اچ آر IPL SHR SMQ Elight :

دستگاه ایلایت اس اچ آر Elight SMQ SHR یک درمان غیر تهاجمی پوست می باشد که در آن با استفاده از انرژی قدرتمند نور آسیب های پوستی ناشی از نور خورشید، چین و چروک و موهای زاید را بدون صدمه به پوست، درمان می کند . دستگاه ایلایت اس اچ آر تنها تکنولوژی می باشد که در آن انرژی نور IPL با آراف RF دو قطبی بایپولار ترکیب شده است . همراه شدن سیستم آراف ( رادیو فرکانسی ) به این معناست که به سطح پایین تری از انرژی نور نیاز است تا نتایج قبلی بدست آید .

این میکروپالس های هدفمند ناحیه درمان را از پوست اطراف جدا کرده و از عوارض جانبی بالقوه خطرناک جلوگیری می کند . علاوه بر از بین بردن موهای زائد که یرای اکثر رنگهای مو و انواع پوستها قابل استفاده می باشد ،دستگاه ایلایت Elight IPL SHR به ویژه بصورت اختصاصی بیماری روزآسه ،وریدهای عنکبوتی ( اسپایدر ) و صدمات ناشی از نور خورشید و افزایش سن ،منافذ بزرگ پوست و افتادگی پوست را درمان می کند .

ويژگيهاي دستگاه ایلایت اس اچ آر Elight SMQ SHR حذف کننده موهای زاید : دارای دو هندپیس تخصصی و آرگونومیک – کنترل هوشمند دما با بکارگيري سنسور الکتريکي – ترکیب بسیار حرفه ای سیستم آی پی ال و آراف – دارای قابلیت تنظیم تعداد زیاد پالس در یک شات نوری – تنظيم آسان پارامترها از طريق صفحه نمايش لمسي – مجهز به سیستم خنک کنندگی ترکیبی قدرتمند

کاهش موهای ناخواسته توسط دستگاه ایلایت اس اچ آر ، به حضور مو در کانال مو وابسته است . بنابراین بدون رویش مجدد موها در منطقه درمان ، انجام ایلایت مجدد موثر نخواهد بود . رویش مجدد مو بستگی به چرخه رشد آن دارد . زمان میانگین رشد ، ۴ الی ۸ هفته می‌باشد . با توجه به سرعت رویش موها ، جلسات دستگاه ایلایت در ناحیه صورت با فواصل ۴ تا ۶ هفته و در اندام‌ها حدود ۸ هفته توصیه می‌شود .

در فواصل ایلایت درمانی ( تا رشد مجدد موها ) توصیه می‌شود که موها صرفاً تراشیده شده و یا از موبر استفاده گردد . توصیه اکید آن است که در این فاصله از کندن موها، بند انداختن و اپیلاسیون خودداری شود ، چرا که کندن مو از ریشه با بند ، موچین و یا دستگاه‌های مختلف باعث حذف موها در کانال مو و ملانین هدف می‌شود که این امر تأثیر سیستم ایلایت را کاهش می‌دهد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره ۰۲۱٫۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱٫۸۶۰۲۹۳۷۸ شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .