لیزر فراکشنال و آراف سوزنی Fraxis Duo Fractional RF

لیزر جوانسازی آراف فراکشنال سوزنیفروش لیزر فراکشنال Fraxis Duo ، خرید دستگاه لیزر جوانسازی فراکشنال و آراف سوزنی Fraxis Dou Fractional Co2 Laser ، قیمت اولین دستگاه لیزر آراف فراکشنال و لیزر واژینوپلاستی زنان و میکرونیدلینگ آراف فراکشنال سوزنی در جهان RF Fractional Fraxis Duo Fractional Laser ، خرید و فروش دستگاه لیزر جوانسازی و لیفت و جراحی محصول کشور کره جنوبی Fraxis Duo Laser ، دستگاه لیزر درمان چین و چروک و خطوط و لیفت پوست و جوانسازی فرکسیس Fraxis Duo Fractional co2 Laser ، مجهزترین و کاملترین دستگاه لیزر لیفت و جوانسازی و جراحی مجهز به سه قابلیت آراف فراکشنال سوزنی و لیزر فراکشنال و لیزر واژینوپلاستی زنان Fraxis Dou RF Fractional Laser ، جدیدترین دستگاه لیزر درمان چین و چروک و زیبایی محصول کشور کره در ایران :

دستگاه لیزر ترکیبی فراکشنال و آراف Fraxis Dou Laser جهت زیبایی و جوانسازی :
دستگاه لیزر فراکشنال Co2 و آراف Fraxis Duo ترکیب لیزر Co2 فرکشنال و تکنیک RF فرکشنال سوزنی برای به دست آوردن بهترین نتیجه در بهبود اسکارها، لکه های پوستی و استریا می باشد . لیزر فراکشنال Co2 برای تزریق حرارت روی سطح پوست و RF فرکشنال سوزنی تزریق حرارت در عمق پوست را فراهم می کند . داشتن دو مد همزمان در دستگاه این امکان درمان در تمام تیپ های پوستی و انعطاف پذیری در درمان رنج وسیعی از ضایعات را با کاهش اثرات جانبی فراهم می کند .

در بسیاری از موارد درمان ترکیبی بهترین انتخاب در درمان استریا با بهبود ساختار درم و لایه برداری سطح پوست و جوانسازی به طور همزمان می باشد . به دلیل ریسک بالای عوارض لیزر های لایه بردار و دوره بهبودی طولانی و در مقابل نتایج درمانی ضعیف و غیر قابل پیش بینی لیزرهای Non-ablative، تکنولوژی لیزر فراکشنال Co2 در سیستم ترکیبی دستگاه لیزر Fraxis Duo جهت رفع نقایص مذکور به عرصه علم پزشکی وارد شد . این دستگاه ها نسبت به لیزرهای Non-ablative اثرات درمانی بهتر طی جلسات درمانی کمتر و در مقایسه با لیزرهای Ablative دوره بهبودی کوتاه و عوارض ناخواسته بسیار ناچیزی دارند .

سیستم آراف فرکشنال سوزنی در دستگاه لیزر ترکیبی Fraxis Duo نسل جدیدی از تکونولوژی جهت جوانسازی پوست است . آراف سوزنی جوان کننده و بازسازی کننده سطح و عمق پوست است . این تکنولوژی با ترکیب از دو مکانیسم لایه برداری فرکشنال در سطح اپیدرم و رساندن امواج گرمایی کنترل شده از طریق میکرونیدل یا سوزن های بسیار کوچک در سطوح مختلف از درم باعث تحریک کلاژن سازی می شود . کمترین درد را داشته و بیشترین جوانسازی را با آن میتوان به دست آورد .

این روش با ایجاد امواج فراکشنال در سطح پوست باعث برداشت سلولهای مرده و سطحی پوست باعث بازسازی پوست و قرارگیری سلولهای جوانتر در سطح میشود و باعث از بین رفتن چروکهای ریز و متوسط و برخی ناهمواری ها و لک های سطحی میشود . در ضمن کلاژن سازی را برای مدت طولانی فعال می کند . از طرفی سوزنهای کوچک وارد شده به پوست امواج حرارتی را به عمق درم و در سطوح مختلف درم در محل قرارگیری کلاژن ها رسانده و باعث تکثیر و بازسازی کوتاه مدت و طولانی مدت انها و افزایش قوام پوست می شود .

ویژگی های سیستم لیزر ترکیبی Fraxis Duo در حالت RF فراکشنال : قابلیت تنظیم عمق نفوذ از ۱٫۵ تا ۳٫۵ میلی متر – تشخیص اعمال RF با توجه به نور قرمز – سوزن مخروطی از صفر تا ۰٫۳ میلی متر – استفاده از نیدل های با روکش طلا و ضد حساسیت – استفاده از موتورهای پله ای برای ورود نیدل بدون شوک به پوست

ویژگی های سیستم لیزر ترکیبی Fraxis Duo در حالت Co2 فراکشنال : توان ۳۰W واقعی – قابلیت تکرار تا اورلپ ده – قابلیت تنظیم میزان عمق نفوذ – قابلیت اسکن در اشکال مختلف برای نواحی متفاوت – قابلیت اسکن در مد های متفاوت جهت کاربرد های متفاوت – سرعت بالا و دقت بسیار حساب شده – مجهز به هندپیس واژینال جوانسازی بانوان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره ۰۲۱٫۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱٫۸۶۰۲۹۳۷۸ شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .